Uvolnění bloků technikou SCPR

Technika SCPR pracuje na uvolnění bloků v našem těle, podvědomí, ale také s očistou celého energetického systému. Jedná se o hlubokou terapii při které se pracuje s kyvadlem. Jednoduše lze popsat, že kyvadlem čistíme bloky, které nám brání být dokonale zdraví, spokojení, úspěšní, šťastní... odstraňuje totiž příčiny / disharmonie.

Na začátku děláme vždy základní očistu, kdy klienta očistím od všech negativních energií a bloků, které by nám mohli terapii komplikovat a zharmonizuji kyvadlem jeho energetické pole.

Dále pracujeme s tabulkami, kde zjišťujeme právě danou příčinu problému, zvědomíme ji a poté vysíláme záměry pro očištění a nastavujeme záměry nové.

V překladu tato technika znamená PSYCHOSPIRITUÁLNÍ NÁPRAVA A KOMUNIKACE S DUŠÍ a já jsem se jí naučila od autora této metody Ondřeje Brožehttps://www.ondrej-broz.cz

Celá terapie trvá většinou 60-90 minut. Klient. u ní může v klidu ležet a relaxovat. Nechat na sebe celý proces působit. Tímto způsobem lze pracovat osobně, ale i na dálku přes videohovor či aplikovat ve spánku.