JSEM

TVOŘITELKA vnitřního prostoru ♥ Váš úsměv je mojí radostí.

Mým posláním je podpořit ostatní lidi na jejich cestě tak, aby se zbavili zbytečných iluzí a falešných představ o sobě i o světe. Tyto omezující přesvědčení jsou uložena v našem podvědomí, a já provádím klienty k tomu, aby uviděli pravdu a začali se plně realizovat.

Sama jsem si prošla složitým životním příběhem, kde jsem musela překonat spoustu mentálních překážet. Proto se zaměřuji převážně na odblokování v oblasti sebevědomí a sebejistoty, a zneutralizování strachů a negativních emocí.

Pracuji s velmi efektivní technikou EFT - neboli Emotion Freedom Techniques. Tato technika jednoduše propojuje znalosti východní medicíny a neuro-lingvistického programování.

Tuto metodu jsem se naučila na terapeutickém výcviku v Institutu energetické psychologie v Kolíně v roce 2014, a po úspěšném složení zkoušky jsem se začala realizovat jako terapeutka ve vlastní poradně na Praze 1.

Dále jsem se vzdělávala v oblasti kvantové terapie - nastavování záměrů přes kvantové vlny. 

Naučila jsem se také pracovat s technikou SCPR - čištění energetického systému kyvadlem, přes kterou se dá velmi efektivně najít a vyčistit příčina téměř jakéhokoliv problému. Čištění probíhá na hluboké úrovni a je vždy nutné dopředu vytestovat, zda je pro vás vhodné.

S klienty pracuji nejraději osobně v mém prostoru ve Vestci u Prahy nebo na Praze 11, ale je možná také online forma přes videohovor.

Později jsem tuto metodu začala propojovat ještě s dalšími znalostmi, které jsem během své cesty získala. Z toho vznikl tzv. kreativní koučink, který vede klienta k tomu, aby hravou formou přišel na to, kam chce dále směřovat. Vzdělání jsem si také doplnila praktickým certifikovaným kurzem Psychologie úspěchu a prosperity.