Změny v nás

04.04.2021

Tyto informace mi přišly v noci, kdy mě moje milé děti probudily v jednu ráno a díky nim jsem pro-tvořila celou noc. Nejprve jsem na ně byla neskutečně nasr@ná, neboť už předtím jsem nemohla usnout. Dělala jsem totiž ten večer velmi silnou kvantovou meditaci, a leč jsem hlavu měla prázdnou, tělo spát nechtělo.

Nicméně, když jsem tedy v jednu hodinu ráno vstala z postele, uvědomila jsem si, že nemá smysl bojovat. Nebudu se převalovat v posteli a doufat, že snad někdy za dvě hodiny usnu tímto stylem - musím usnout, abych byla druhý den vyspaná. 

Ajtakrajta, zase jeden zapeklitý program v podvědomí.

Ještě, že mám svého nejlepšího přítele - svůj vnitřní hlas, který mě osvítil zas.

...a říká: no tak už jsi asi vyspaná, využij tento krásný noční čas pro tvoření. Řekla jsem ANO (to mě nenapadlo), a začala dělat vše co mi přicházelo (psát, malovat, meditovat, poslouchat inspirativní videa, vtipkovat na FB, dát si skvělé jídlo). Bylo to úplně THE BEST, neb najednou ten strach, že budu unavená odešel. Věděla jsem, že prostě spát nemusím... že nemusím vůbec nic. Jediné co, nechat se vést svým vnitřním vedením... od něj vždy dostanu ve správný čas ty správné odpovědi.

A to se v této době bude dít nám lidem stále častěji. Staré programy, které jsme byli naučeni žít, odcházejí. Mám tím na mysli takové ty programy typu: musím jíst, protože je snídaně, oběd, večeře.... musím se vyspat minimálně osm hodin... musím pít dva litry vody, musím jíst maso, abych měla bílkoviny.. a další zajeté mentální nastavení, která už třeba ani neplatí. 

Jen to opakujeme, jak křečci svoje tempa na běhacím kolečku.

Znám lidi, kteří třeba nejedí jídlo vůbec, a spí třeba tři hodiny denně. A jsou vitální jak nikdo. Tuto úvahu píšu spíše jako zamyšlení, že je velmi důležité naslouchat svému tělu a intuici, co právě chce. A ne jak robot dělat to, co se dělalo roky. To už takhle opravdu nebude. 

Svět se mění a my s ním.